-9.3°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-07-05

Канівська ЦРЛ готується до впровадження реформи інформатизації

🕔5 липня 2019, 15:32 Про це повідомила головний лікар Канівської центральної районної лікарні Віра Шапошник в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 5 липня ц.р.
Читати

На одній із канівських вулиць встановлять ліхтарі на сонячних батареях

🕔5 липня 2019, 15:27 Чотири ліхтарі автономного вуличного освітлення (на сонячних батареях) до кінця літа ц.р. мають бути встановлені по вулиці Святого Макарія Канівського.
Читати

9 липня ц.р. відбудеться тренінг з питань управління багатоквартирними будинками та ОСББ

🕔5 липня 2019, 15:24
Читати

Пенсійний Фонд закликає роботодавців уважно підходити до видачі довідок про заробітну плату

🕔5 липня 2019, 11:13 Одними з основних складових розрахунку пенсії є страховий стаж та заробітна плата застрахованої особи.

Близько 70 канівців об’єдналися в спільній молитві на Молитовному сніданку

🕔5 липня 2019, 10:02 Перший Молитовний сніданок за участі представників усіх християнських церков міста та району пройшов у Каневі. Захід відбувся у четвер, 4 липня ц.р., в приміщенні КП «Авто-Ріка» за організації Міжконфесійної ради християнських церков м.Канева та Канівського району.
Читати

У під’їздах будинків «оргперіоду» проводитимуть косметичний ремонт

🕔5 липня 2019, 09:58 Відповідне рішення ухвалили депутати Канівської міської ради в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 27 червня ц.р.