-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-05-10

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

🕔10 травня 2022, 16:47 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: «Про  встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».
Читати

Вже цієї суботи в Каневі пройде черговий благодійний концерт «Тримаємо стрій»

🕔10 травня 2022, 15:56 У суботу, 14 травня ц.р., в рамках підтримки Збройних Сил України у Каневі планують провести черговий благодійний концерт «Тримаємо стрій». Подія відбудеться о 16:00 у бомбосховищі Шевченко HUB.
Читати

Більше 18 тисяч гривень було зібрано під час благодійного турніру з футболу на підтримку ЗСУ

🕔10 травня 2022, 14:39 З 3 по 9 травня ц.р. у Каневі на міському стадіоні в підтримку Збройних Сил України проходив відкритий благодійний турнір з футболу «Все буде Україна!». В змаганнях приймали участь шість команд: «Дніпро», «Молодь», «Тероборона», «Канівська ГЕС», «Миронівська птахофабрика» та команда з Степанецької територіальної громади СК «Росава».
Читати

Канівців закликають раціонально використовувати питну воду під час весняно-літнього сезону

🕔10 травня 2022, 12:29 З початком весняно-літнього сезону споживання питної води приватним сектором значно збільшується, адже власники присадибних ділянок використовують її для поливу городів, клумб, теплиць тощо. В результаті додаткових витрат води на полив, через велику кількість одночасно працюючих водорозбірних точок, тиск в мережі різко знижується, відбувається розбалансування гідравлічного режиму, повідомляє Канівський «водоканал».
Читати

12 травня ц.р. депутатів Канівської міської ради скликають на продовження ІІ позачергового засідання ІХ сесії

🕔10 травня 2022, 08:40 Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса у четвер, 12 травня ц.р., відбудеться продовження ІІ позачергового засідання ІХ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання.