Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Цікаве на цю тему:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: «Про  встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

Проєкт рішення виконавчого комітету Канівської міської ради ««Про  встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», а також аналіз його регуляторного впливу,  з метою збереження діючої маршрутної мережі та задоволення потреб громадян у доступних, якісних  і безпечних перевезеннях, відповідно до Законів України  «Про автомобільний  транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» буде оприлюднено на сайті Канівської міської ради  www.kaniv-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика», категорія «Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції до вище вказаного проекту рішення приймаються відділом з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності виконавчого комітету Канівської міської ради, тел.(04736)32234 e-mail: [email protected] , [email protected].