Вихованці Канівської ДЮСШ взяли участь у відкритому турнірі з футзалу

Цими вихідними у місті Кагарлик відбувся відкритий турнір Кагарлицької міської ради з футзалу серед юнаків 2012-2013р.н. Участь у змаганнях взяли вихованці «ДЮСШ Канів» під керівництвом тренера Михайла Варварського.

У турнірі взяли участь 4 команди: «ДЮСШ Канів», «ДЮСШ-ДРУЖБА Кагарлик», «ДЮСШ Миронівка» та ФК «Успіх» (Миронівська МТГ). Турнір проходив за коловою системою. В ході гри точилась запекла боротьба, а гравці намагалися щосили принести перемогу своїм командам, повідомляє виконувач обов’язків начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

I місце - (м. Кагарлик);

II місце –  (м. Канів);

III місце – (м. Миронівка).

На турнірі відзначили кращих гравців серед яких вихованець у «ДЮСШ Канів» Артем Степаненко.

На закінчення заходу спортсменів привітав та вручив їм нагороди Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

Пишаємося здобутками наших спортсменів і тренера та бажаємо нових перемог.