-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-08-10

Підтримка спорту: вихованці Канівської ДЮСШ отримали нове спортивне спорядження для занять з кікбоксингу

🕔10 серпня 2023, 16:21 Попри воєнний стан спортивне життя у Канівській міській територіальній громаді не зупинилося. Спортсмени та їх наставники продовжують виборювати перемоги на різноманітних змаганнях та прославляти рідне місто.
Читати

Сесію Канівської міської ради скликали, але частина депутатів знову не з’явилася

🕔10 серпня 2023, 15:01 Сьогодні, 10 серпня ц.р., депутати Канівської міської ради повинні були закрити позачергове засідання сесії та розпочати II позачергове засідання. Втім, вкотре прийшло менше депутатів, ніж треба. Двадцять п’ять хвилин – рівно скільки обранці перебували у актовому залі міського будинку культури. І знову пішли ні з чим – жодного рішення не прийнято.
Читати

В Україні презентували пілотний проєкт «е-Архів»

🕔10 серпня 2023, 12:14 Міністерство юстиції та Державна архівна служба України презентували пілотний проєкт «е-Архів». Відтепер документи Національного архівного фонду і державних електронних інформаційних ресурсів зберігатимуться в електронних архівах. Це дасть змогу в кілька кліків знайти всі необхідні відомості і не зберігати купу паперів офлайн.
Читати

Руслана Анісімова та Олександра Харитончука посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

🕔10 серпня 2023, 10:47 Відповідні рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Харитончука О.І. (посмертно)» та «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Анісімова Р.О. (посмертно)» було ухвалено 10 серпня ц.р. в ході позачергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, за ініціативою Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.