-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-04-07

Віримо в Перемогу! Віримо в ЗСУ! Слава Україні! (ВІДЕО)

🕔7 квітня 2022, 20:36 Відділ культури Канівської міської ради разом із Міським будинком культури зняли патріотичне відео на підтримку захисників та захисниць України!
Читати

🕔7 квітня 2022, 15:47  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №449  « Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання  та оцінки якості соціальних послуг», в КУ «Територіальний центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Канівської міської ради» на виконання наказу від 14.01.2022  № 01-18 ОД  «Про проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальних  послуг у територіальному центрі надання соціальних послуг виконавчого комітету Канівської міської ради у 2022 році» було здійснено наступні заходи:
Читати

Соціальний проєкт «Прихисток» – як допомогти вимушеним переселенцям знайти новий дім

🕔7 квітня 2022, 14:21 Війна росії проти України призвела до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань та загибелі українських громадян, що спричинило ситуацію гуманітарної катастрофи в країні.
Читати

Увага! Зміни у графіку руху міських автобусів на час дії воєнного стану на маршрутах №1 та №5

🕔7 квітня 2022, 10:53 Відділ з питань  житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності інформує про зміни у тимчасовому графіку автобусних маршрутів на час дії воєнного стану на маршрутах №1 та №5.
Читати

Ігор Ренькас: У цей непростий час не жалкуйте добрих вчинків та слів

🕔7 квітня 2022, 09:52 Дорогі канівці та жителі громади. Сьогодні хочу привітати усіх з великим святом Благовіщення! Цьогоріч воно має особливе значення, адже мільйони українців щоденно чекають лише одну звістку. Звістку про те, що Україна перемогла окупанта. І я вірю, що ми обов’язково дочекаємося її.