-9.4°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-03-01

Чотирьом учасникам бойових дій в АТО виділено земельні ділянки

🕔1 березня 2019, 09:56 Відповідні рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 28 лютого ц.р.
Читати

Чотири роки українським воїнам на сході допомагає Канівський волонтерський центр

🕔1 березня 2019, 09:38 Рівно чотири роки тому, 1 березня 2015 року, в Каневі офіційно був створений Волонтерський центр на чолі з активістками Людмилою Мальон та Наталією Шульгою.
Читати

З ліцеїв канівські загальноосвітні навчальні заклади знову перетворилися на школи

🕔1 березня 2019, 08:59 Депутати міської ради внесли зміни до ухваленого раніше рішення, відповідно до якого назви міських загальноосвітніх навчальних закладів повернулися до попередніх. Рішення було ухвалено у четвер, 28 лютого ц.р., в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради.

Яким буде перший місяць весни? Прогноз на березень – 2019 на Черкащині

🕔1 березня 2019, 08:45 Перший місяць весни - березень, саме він «виганяє» зиму, запрошуючи весну «в гості». Березень характеризується збільшенням тривалості дня й зменшенням хмарності, що сприяє інтенсивному зростанню тривалості сонячного сяйва до 120, проти лютневих 70 годин. Сонце щодень піднімається все вище і вище над обрієм і все більше прогріває повітря.