Гуртківці Канівського міського центру туризму здійснили похід водним плесом річки Рось

Нещодавно вихованці гуртка «Водний туризм» Канівського міського центру туризму здійснили водний некатегорійний похід ІІІ ступеня складності по річці Рось за маршрутом: с.Бушеве – с.Синиця – м.Богуслав – с.Хохітва – с.Яблунівка – м.Корсунь-Шевченківський. Захід вдалося втілити в життя завдяки керівнику гуртка Валентину Болдовському, його заступнику Євгенію Зоріну та колосальній підтримці батьків.

Протягом п’яти днів, з 16 по 21 червня ц.р., юні туристи внаслідок наполегливих тренувань та здобутих на заняттях в гуртку навичках зуміли здолати на байдарках водний шлях протяжністю 76 км.

Діти подолали складні пороги під мостом закоханих у Богуславі, в селі Хохітва (І кат. скл.) та три штучні перешкоди Стеблівської, Богуславської, Дивицької ГЕС, інформує директор КЗ «Канівський міський центр туризму Канівської міської ради Черкаської області» Тетяна Дорошенко.

Всього участь у водному поході прийняли 9 дітей: Софія Андрусінік, Антон Вшивков, Єлизавета Сасько, Андрій Цап, Іван Сидоренко, Артем Волинець, Даніїл Зенін, Сергій Вшивков та наймолодша учасниця Діана Тищенко.  Всі вони виконали норматив на І-й юнацький розряд.

Досвід, отриманий юними туристами, був  вкрай цікавим та захопливим, незважаючи на десятки кілометрів, які вони долали щодня.  Адже гуртківці відвідали безліч красивих місць, відчули  жорсткість води і складність порогів, провели незабутні вечори біля вогнища та смакували туристську кашу. Завдяки цьому походу діти зрозуміли, що головне ˗ завжди допомагати один одному, бути щирими та відвертими. Тож і надалі так тримати!