-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-07-05

Гуртківці Канівського міського центру туризму здійснили похід водним плесом річки Рось

🕔5 липня 2021, 15:38 Нещодавно вихованці гуртка «Водний туризм» Канівського міського центру туризму здійснили водний некатегорійний похід ІІІ ступеня складності по річці Рось за маршрутом: с.Бушеве – с.Синиця – м.Богуслав – с.Хохітва – с.Яблунівка – м.Корсунь-Шевченківський. Захід вдалося втілити в життя завдяки керівнику гуртка Валентину Болдовському, його заступнику Євгенію Зоріну та колосальній підтримці батьків.
Читати

На Канівщині 99% батьків отримали свідоцтва про народження дітей за допомогою послуги «єМалятко»

🕔5 липня 2021, 11:49 На Канівщині батьки новонароджених дітей все частіше обирають комплексну послугу «єМалятко». Про це йдеться у повідомленні Канівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Черкаському районі Черкаської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
Читати

У Канівській міській раді утворено нову фракцію – «Батьківщина»

🕔5 липня 2021, 10:55 Відповідну заяву під час останнього чергового засідання 5 сесії міської ради, яка відбулася 29 червня ц. р., зачитав Канівський міський голова Ігор Ренькас.

7 липня ц.р. відбудеться чергове засідання виконкому

🕔5 липня 2021, 08:56 У середу, 7 липня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.
Читати

Сьогодні – День звільнення Слов'янська і Краматорська від проросійських бойовиків

🕔5 липня 2021, 08:30