-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-07-01

Комунальне підприємство теплових мереж інформує про намір встановити нові тарифи

🕔1 липня 2021, 16:45 П О В І Д О М Л Е Н Н Я     про намір Канівського комунального підприємства теплових мереж встановити на 2021 - 2022 роки  нові тарифи на теплову енергію,                      її  виробництво, транспортування та постачання                                    для всіх категорій споживачів та послуг з постачання теплової енергії

Термомодернізація школи №6 та садочка «Теремок»: підведено підсумки роботи

🕔1 липня 2021, 15:49 Минулої п’ятниці, 25 червня ц. р., Канівський міський голова Ігор Ренькас зустрівся з директором підрядної організації ТОВ «Енергосервісна компанія «Адамсон» Ярославом Свідраком та представником інжинірингової консалтингової компанії «iC consulenten Україна» Дмитром Очеретяним, які допомогли втілити в життя проєкт «Підвищення енергоефективності в місті Канів» у рамках програми кредитування НЕФКО «Енергозбереження».
Читати

Начальника Канівського реєстраційного відділу відзначили нагородою

🕔1 липня 2021, 14:33 Нагадаємо, 1 липня в Україні відзначається День державного реєстратора. Державний реєстратор – посадова особа, яка обробляє документи для реєстрації нерухомості та бізнесу. Звучить просто, але насправді робота не з легких, зокрема потрібно добре орієнтуватися в законодавстві, яке постійно змінюється, не порушувати строки розгляду документів.
Читати

Оксана Савченко та Валентина Якименко: у двох канівських школах зміняться директори

🕔1 липня 2021, 12:22 У Каневі 25 червня ц.р. провели конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти. Серед навчальних закладів міста, в яких обирали директорів: ЗОШ № 1 ім. Т. Г. Шевченка та гімназія ім. І.Франка.
Читати

Навчалися виживати в екстремальних умовах: вихованці гуртків Канівського центру туризму взяли участь у зборі-поході «Коло»

🕔1 липня 2021, 10:06 Ось і настало літо та канікули, на які так чекали школярі. Аби вони пройшли весело, яскраво і, головне, з користю Канівський міський центр туризму вже вкотре організував для дітлахів цікавий туристсько-краєзнавчий захід.
Читати

1 липня – День державного реєстратора. Вітаємо!

🕔1 липня 2021, 09:57
Читати

Сьогодні – День архітектури України. Вітаємо!

🕔1 липня 2021, 08:34