-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-04-11

Синоптики попереджають, що на Черкащині очікуються грози

🕔11 квітня 2019, 15:46 Виконавчий комітет Канівської міської ради отримав попередження про небезпечні метеорологічні явища від Черкаського  обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Німецький експерт з урбаністики консультував канівських посадовців

🕔11 квітня 2019, 14:22 Протягом 9-10 квітня ц.р. німецький експерт з розвитку урбаністики Норберт Нойхауз ділився своїм досвідом з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Освітня субвенція вчителям Канева розподілятиметься відповідно до кількості класів

🕔11 квітня 2019, 12:36 Такого рішення дійшли в ході проведення спільного засідання депутатських комісій, зокрема, з питань планування, бюджету, фінансів, податків та підприємництва та комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики, що відбулось у понеділок, 8 квітня ц.р.

Засновники фестивалю Atlas Weekend з робочим візитом відвідали Канів

🕔11 квітня 2019, 09:23 У рамках підготовки до Другого міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID, який відбудеться 7-8 червня ц.р., ініціатор заходу Наталія Заболотна протягом 9-10 квітня ц.р. знову відвідала Канів.