-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2018-06-07

Присяжний склав присягу: у складі Канівської міської ради новий депутат

🕔7 червня 2018, 16:43 До складу депутатського корпусу Канівської міської ради увійшов новий представник від фракції ВО «Батьківщина». Про це стало відомо у четвер, 7 червня ц.р., в ході чергового засідання сесії міськради.
Читати

Канівські футболісти привезли перемогу з турніру у Миронівці

🕔7 червня 2018, 16:12 Перемогою команди Канівської ДЮСШ завершився традиційний турнір з футболу, присвячений Дню захисту дітей, який відбувся у м. Миронівка, Київської області 1 червня ц.р.
Читати

Тільки, якщо на туризм працюватимуть усі – посадовці, комунальники, підприємці – буде результат

🕔7 червня 2018, 09:12 Протягом 10-12 травня ц.р. канівська делегація відвідала місто Львів та Дрогобич Львівської області, аби перейняти успішний досвід та запровадити найкращі практики. У галичан, і справді, є чому повчитися. У багатьох галузях вони в Україні чи не найперші. Своїми «рецептами» розвитку туризму, впровадженні сучасних технологій та співпраці з громадою люб’язно ділилися вони з канівцями.
Читати

Канівців запрошують на столичний форум бізнес- і ІТ-лідерів

🕔7 червня 2018, 08:37 Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м.Київ 21 червня ц.р.