-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-05-15

«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт

🕔15 травня 2017, 15:40 Імовірно найближчим часом в Каневі з’явиться нова мала архітектурна форма, а саме напис із великих об’ємних літер - «I love Kaniv».

Повідомлення про намір КП “Управління ВКГ» здійснити зміну діючих тарифів

🕔15 травня 2017, 12:16

Естафета пам’яті – 2017

🕔15 травня 2017, 12:06 Напередодні відзначення Дня Перемоги представники громадських організацій:  ветеранів прикордонних військ, високомобільних-десантних військ, антитерористичної операції на Сході України, воїнів-“афганців”, чорнобильців, канівського козацтва та Товариства сприяння оборони України і клубу-музею ветеранів війни і праці, провели традиційну естафету пам’яті по місцям бойової слави в місті Каневі, започатковану в 2015-у році.
Читати

Переважне право - за працівниками передпенсійного віку

🕔15 травня 2017, 11:37

15 травня ц.р.в Каневі стартують Дні Сталої Енергії

🕔15 травня 2017, 11:26 З метою залучення громади міста до проблем енергозбереження та екології відповідно до Європейської ініціативи «Угода Мерів» за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України»,  в місті Каневі з 15 по 20 травня ц.р. пройдуть Дні Сталої Енергії. Урочисте завершення Днів відбудеться символічно під час святкування в місті Дня Європи. Мета Днів Сталої Енергії – звернути увагу мешканців Канева до питань захисту довкілля, раціонального споживання енергетичних ресурсів та збільшення ефективності використання енергії у побуті в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

18 травня ц.р. в Каневі працюватиме мобільний сервісний центр МВС

🕔15 травня 2017, 10:50 З травня ц.р. дорогами нашої області роз’їжджає мобільний сервісний центр МВС Черкащини.
Читати

Оголошується конкурс дитячого малюнка «Мої дідусь та бабуся — пенсіонери»

🕔15 травня 2017, 08:44