Уряд встановив нові розміри щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

Цікаве на цю тему:

До уваги учасників бойових дій, інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед батьківщиною, членів сімей загиблих та дружин (чоловіків)  померлих інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни та іншим прирівняним до даних пільгових категорій.

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 223 суми виплат разової грошової допомоги до 9 травня збільшено  порівняно з 2016 роком і встановлені в таких розмірах:

1.Інвалідам війни І групи – 3500 грн.;

Інвалідам війни ІІ групи – 3100 грн.;

Інвалідам війни ІІІ групи – 2700 грн.;

2.Учасникам бойових дій – 1200 грн.;

3.Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3500 грн.;

4.Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам)  померлих  інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни – 600 гривень.

Як отримати допомогу :Учасники бойових дій які ЗВІЛЬНЕНІ в запас до 30. 04.2017 р. Подати заяву до районного військкомату про виплату допомоги  (форма заяви є в військкомат) + посвідчення УБД  та  реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховані кошти.

Автоматично (без повторної подачі документів) виплату отримують:

- Інваліди війни (кошти будуть нараховані на банківський рахунок або у поштовому відділенні);

- Учасники бойових дій, які служать (кошти будуть нараховані на  рахунок або можна буде отримати у військовій частині )

Всі кошти будуть перераховані до 5 травня.

1. В місті Черкаси буде проводитися компанія щодо встановлення статусу

Учасника бойових дій для добровольців  Черкаської області, які брали участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції та на сьогодні не мають відповідного статусу.

Інформацію надати  до 27 квітня.

Примітка: В разі, якщо Вам не вдалося подати інформацію до вказаного терміну, всеодно звертайтесь – буде прикладено максимум зусиль для вирішення Вашої проблеми.

Контактні телефони : 0973152302, 0502926081.

1. Черкаська облдержадміністрація надає одноразову грошову допомогу!

Пропонуємо всім учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих

скористатись такою можливістю. Для цього потрібно скласти заяву відповідного зразка та стандартний пакет відповідних документів. Зразки даних заяв буде надано в Міський Центр Служби  в Справах Сім’ї та Молоді та військовий  комісаріат . Вони вже є в ветеранських спілках атовського спрямування м.Канева.

Потрібний пакет документів : Копії паспорта – 1, 2 , сторінки з припискою;

Копія ідентифікаційного номера (коду)

Копія посвідчення учасника бойових дій

Заява

Прохання за всіма хвилюючими Вас питаннями звертатись за нижче вказаними телефонами.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді :  3 - 42- 09  та 3 – 12 -22. (Журавель Наталія Олексіївна)

Координатор Цетру допомоги учасникам антитерористичної операції  - 0973152392(Київстар); 0502926081(Мтс) Вовченко Олег Олександрович.