В День Державного Прапора Канів відвідала делегація з представників первинної громадської організації «Союз Чорнобиль України»

Цікаве на цю тему:

В рамках відзначення Дня Прапора та 25-ї річниці незалежності України Канів відвідала делегація голів первинної громадської організації Черкаської області ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС «Союз Чорнобиль України».

23 серпня 2016 року, за сприяння міського голови Ігоря Ренькаса та голови Канівської міськрайонної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Олександра Демиденка, гостям організували цікаву та корисну програму перебування в місті. А саме група з 30 осіб взяла участь у нараді, оглядовій екскурсії містом та відвідали музей Т.Г.Шевченка. Тож сподіваємось, що цей день залишиться в їхній пам’яті надовго.

Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської ради