-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2021-04-01

З понеділка - часткове переведення на дистанційну форму навчання, скасовані «пільгові» рейси тощо

🕔1 квітня 2021, 16:14 У четвер, 1 квітня ц.р., відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, в ході якого члени комісії ухвалили рішення про посилення протиепідемічних заходів  на території Канівської міської територіальної громади.
Читати

Вакцинований – значить захищений: у Центрі ПМСД вакцинувалося від COVID-19 вже 210 осіб

🕔1 квітня 2021, 14:13 Вакцинація – це не гарантія того, що Ви не захворієте на COVID-19, але це гарантія, що у разі інфікування ускладнення вас оминуть або будуть мінімальними, наголошують у Канівському Центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Читати

Усі – на «суботник»! Міський голова закликає людей долучитися до прибирання вулиць

🕔1 квітня 2021, 12:08 Щойно зійшов сніг і потепліло комунальні служби розпочинають активно прибирати вулиці Канева та приєднаних сіл.  Утім, самим справитися з таким обсягом робіт комунальникам не під силу. Тож Канівський міський голова Ігор Ренькас закликає жителів Канева та всіх населених пунктів міської територіальної громади долучитися до прибирання.
Читати

Канівська лікарня повідомляє про ще один летальний випадок від коронавірусу

🕔1 квітня 2021, 11:06 Станом на четвер, 1 квітня ц.р., Канівська багатопрофільна лікарня інформує про 9 нових госпіталізаваних та ще один летальний випадок внаслідок захворювання на Covid-19.
Читати

До уваги фізичних осіб-підприємців, які планують припиняти підприємницьку діяльність

🕔1 квітня 2021, 10:54 Період підприємницької діяльності фізичної особи з 2004 року зараховується до страхового стажу за даними звітності, поданої органам Пенсійного фонду України.

COVID: ще 29 жителів Канівщини потрапили на самоізоляцію за минулу добу

🕔1 квітня 2021, 10:01 Станом на четвер, 1 квітня ц.р., ще 29 осіб (в т.ч – 1 дитина),  потрапило на самоізоляцію, інформує Канівський центр ПМСД. З них: міських жителів – 18, сільських – 11: с. с. Григорівка – 2, Яблунів – 1, Степанці – 2, Копіювата – 1, Ліпляве – 2, Гамарня – 1, Келеберда – 1, Х.Хмільна – 1.
Читати

Жителі сіл Канівської громади зможуть отримувати нотаріальні послуги за місцем проживання

🕔1 квітня 2021, 08:25 Рішення про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на старост сіл Канівської міської територіальної громади (МТГ) ухвалили депутати на останньому засіданні сесії, що відбулося 23 березня ц.р.