-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2019-10-24

Сортуємо чи вдаємо: депутати звернули увагу на важливість роздільного збору відходів

🕔24 жовтня 2019, 15:51 Чи сортує Канів сміття - цікавились депутати Канівської міської ради у директора КП «ЖЕК» Андрія Шацьких в ході останнього засідання сесії у четвер, 24 жовтня ц.р.
Читати

Учні Канівської санаторної школи-інтернат знайомились з професією перукаря

🕔24 жовтня 2019, 12:35 "У сфері зайнятості населення роботодавці є найважливішими партнерами для служби зайнятості, тому налагодження ефективної взаємодії з ними – один із головних пріоритетів у нашій роботі", – наголосила директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць.
Читати

Канівські депутати закликають владу продовжити мораторій на продаж землі

🕔24 жовтня 2019, 12:30 В ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 24 жовтня ц.р., депутати ухвалили рішення про направлення до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука звернення щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.