-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-07-31

Канівському природному заповіднику виповнилося 100 років

🕔31 липня 2023, 11:41 У неділю, 30 липня ц.р., Канівський природний заповідник відзначив свій перший столітній ювілей. Це один із найстаріших заповідників України розташований неподалік Канева, на правому березі та заплавних островах Дніпра, і межує з Тарасовою горою.
Читати

В Україні запустили онлайн-курс з протидії домашньому насильству

🕔31 липня 2023, 10:44 Домашнє насильство не можна замовчувати. Отримати додаткові знання та інструменти, які допоможуть вам краще зрозуміти сутність проблеми насильства, можна на онлайн-курсі «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».
Читати

У Каневі відбувся Національний тур «КІНО заради ПЕРЕМОГИ»

🕔31 липня 2023, 09:35 Національний тур «КІНО заради ПЕРЕМОГИ» продовжує мандрувати країною. Так, у неділю 30 липня ц.р., тур завітав до Канева. Захід, який проходив на імпровізованому майданчику біля будівлі культурного центру «Шевченко HUB» відвідало багато жителів громади та її гостей. В рамках програми було презентовано показ дитячого мультфільму «Викрадена наречена» та фільму «KOZA NOSTRA» (комедія).