Понад 6 тисяч старих ламп на енергоощадні обміняли жителі Канівської громади

Жителі Канівської міської територіальної громади станом на 2 березня ц.р. у відділеннях Укрпошти обміняли вже 6270 ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.

– Загалом планове надходження енергоощадних ламп для потреб жителів Канівської міської територіальної громади очікується у кількості 45600 одиниць, – повідомив начальник відділу екології та муніципального контролю виконавчого комітету Канівської міської ради Олександр Бренюк.

Нагадаємо, обміняти лампи розжарювання на енергоощадні можна двома способами: через за стосунок «Дія» та без реєстрації у відділеннях Укрпошти. Якщо людина подає заявку на обмін через «Дію», то у відділенні пошти для неї резервують вказану кількість ламп. Якщо не реєструвалася, то обміняти лампи можна безпосередньо у відділенні.

Кожен може обміняти до п'яти ламп. Щоб це зробити потрібно:

• бути повнолітнім громадянином України;

• мати з собою паспорт та ідентифікаційний код;

• принести п'ять робочих ламп розжарювання, які можна буде змінити на нові енергоощадні на вибір з цоколем Е27 та Е14.

Для попереднього замовлення через застосунок «Дія» потрібно:

• авторизуватися у застосунку «Дія»,

• натиснути «Послуги» та обрати «Обмін лампочок»,

• заповнити заявку у застосунку,

• зачекати підтвердження заявки в «Дії»,

• обміняти п'ять ламп розжарювання на п'ять led-ламп у відділенні Укрпошти — там лампи за заявкою зберігатимуть п'ять днів.

Старі лампи планують утилізувати.