-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2019-03-18

Синоптики попереджають про сильні пориви вітру протягом доби

🕔18 березня 2019, 16:31 Станом на 16 год. 25 хв. у понеділок, 18 березня ц.р., до Канівської міської ради надійшло попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

У Канівській громаді розпочалася робота зі стратегічного планування

🕔18 березня 2019, 12:54 У п’ятницю, 15 березня ц.р., відбулося перше засідання робочої групи щодо розробки стратегії розвитку Канівської ОТГ.
Читати

Міський голова привітав канівських комунальників з професійним святом

🕔18 березня 2019, 10:11 Ще зранку вони підмітали канівські вулиці, вивозили сміття та ліквідовували аварії, а по обіді зібралися в залі засідань будинку рад. Тут, у п’ятницю, 15 березня ц.р., працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення вітали з професійним святом.

Героїв імена у пам’яті народу. До 100-річчя від дня народження Миколи Потужного

🕔18 березня 2019, 09:15 У березні виповнюється 100 років від дня народження Героя Радянського Союзу Миколи Никодимовича Потужного, уродженця с.Горобіївки Канівського району.
Читати

Канівський міський голова з робочим візитом відвідав село Яблунів

🕔18 березня 2019, 09:05 У четвер, 15 березня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас у рамках робочої поїздки відвідав село Яблунів, що входить до складу Канівської об’єднаної територіальної громади.
Читати

СБУ інформує про першочергові дії у разі терористичних актів

🕔18 березня 2019, 08:22 Управління Служби безпеки України в Черкаській області інформує про необхідність проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо першочергових дій у разі загрози виникнення терористичних або диверсійних актів.