Визначено порядок надання одноразової грошової допомоги канівським захисникам

Члени виконавчого комітету затвердили Положення про надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної на сході України, учасникам операції об’єднаних сил та бійцям-добровольцям. Відповідне рішення було ухвалено на останньому засіданні виконкому у середу, 3 квітня ц.р.

Положення визначає умови та порядок надання одноразової грошової допомоги (в розмірі 500 грн.) учасникам АТО, ООС чи бійцям-добровольцям – жителям, які зареєстровані в м.Канів чи с.Яблунів, що входять до складу Канівської ОТГ.

Грошова допомоги надається за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на поточний рік на виконання міської комплексної програми «Турбота».

- Відповідне положення діє з 2014 року, - повідомив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко. – Нині ми затверджуємо Положення, яке враховує воїнів як з Канева, так і з села Яблунів.

За словами старости села Віктора Огородника загалом у Яблуневі на сьогодні нараховується 15 учасників бойових дій.