-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2019-04-10

Команда канівських спортсменів посіла перше місце на Чемпіонаті області з дзюдо

🕔10 квітня 2019, 12:53 У суботу, 6 квітня ц.р., в місті Черкаси відбувся відкритий Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків до 16 років, в якому взяли участь вихованці фізкультурно-спортивного клубу «Івазар» під керівництвом тренера-викладача з дзюдо Олександра Іванова.

Визначено дати проведення другого форуму Ukrainian ID у Каневі

🕔10 квітня 2019, 12:06 У вівторок, 9 квітня ц.р., до Канева з черговим візитом завітала президент Фонду гуманітарного розвитку України та ініціатор Форуму Наталія Заболотна.
Читати

Визначено порядок надання одноразової грошової допомоги канівським захисникам

🕔10 квітня 2019, 09:47 Члени виконавчого комітету затвердили Положення про надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної на сході України, учасникам операції об’єднаних сил та бійцям-добровольцям. Відповідне рішення було ухвалено на останньому засіданні виконкому у середу, 3 квітня ц.р.
Читати

Весняна толока по-канівськи: містяни активно прибирають рідне місто

🕔10 квітня 2019, 09:31 З настанням тепла канівська громада завзято взялася за прибирання вулиць, парків та прибудинкових територій свого міста. Усі – трудові колективи, школярі, жителі багатоквартирних будинків, ОСББ та житлово-будівельних кооперативів, активісти - активно прибирають території Канева від сміття, розчищають чагарники, вирізають засохлі гілки, садять дерева та квіти.