Безкоштовне онлайн вивчення англійської мови!

Державна служба зайнятості (Центральний апарат) та ВМГО «Українська Студентська Спілка» підписали Меморандум про співробітництво, який передбачає реалізацію проекту «Lingva.Skills», що має на меті вивчення англійської мови на базі онлайн платформи зареєстрованими безробітними громадянами з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції. Така послуга надається виключно для зареєстрованих безробітних з числа ВПО,  учасників АТО та членів їхніх сімей.

Що необхідно зробити безробітній особі:

1. Звернутися до центру зайнятості, де особа зареєстрована як безробітна, з проханням включити її до програми безкоштовного навчання англійській мові;

2. Отримати у координатора проекту від центру зайнятості персональний пароль для входу в систему;

3. Пройти навчання. Навчання доступне у будь який зручний для особи час. Особа сама корегує час та темп навчання. Базовий рівень знань не має значення;

4. Всі, хто пройшов навчання (рівень А1-А2) отримують сертифікат.

За додатковою інформацією звертайтеся до особистих консультантів – фахівців з працевлаштування Канівського міськрайонного центру зайнятості.

Інформує: Канівський міськрайонний центр зайнятості