На території Канівської ОТГ заборонили продаж алкоголю в нічний час

Цікаве на цю тему:

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради 23 січня ц.р.

Нагадаємо, 25 квітня 2018 року в Україні набув чинності закон, що дозволяє органам місцевого самоврядування забороняти в певний час доби продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв.

На території Канівської об’єднаної територіальної громади «сухий закон» вступив у дію з 1 лютого ц.р. Таким чином відтепер реалізація пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) заборонена з 22.00 до 08.00 години в зимовий період (листопад – березень) та з 23.00 до 08.00 години в літній період (квітень – жовтень).

Депутати очікують, що це рішення сприятиме зменшенню кількості нетверезих громадян у нічний час, що, у свою чергу допоможе знизити кількість злочинів на території громади. Окрім того, міська рада доручила начальнику Канівського відділення поліції Юрію Лугіну посилити контроль щодо незаконного обігу алкогольних напоїв на території міста.

Детальніше з текстом ухваленого рішення можна ознайомитися за посиланням.