Координаційна рада: про виїзну торгівлю, ритуальні послуги та реалізацію інвестиційних проектів

Цікаве на цю тему:

У понеділок, 12 лютого ц.р., відбулось засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Це перше засідання у новому році.

В ході заходу було розглянуто три питання, зокрема, про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Канева; про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Місто»; про Порядок часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого бізнесу для реалізації інвестиційних проектів.

Після активного обговорення та внесення пропозицій члени координаційної ради погодили відповідні проекти рішень та ухвалили рішення внести їх на розгляд виконавчого комітету вже найближчим часом.

До слова,  ознайомитись з цими проектами можна на офіційному сайті Канівської міської ради в розділі «Регуляторна політика/Регуляторні акти». Свої пропозиції щодо рішень ви можете надсилати на електронну адресу управління економічного розвитку [email protected].

Інформує Управління економічного розвитку