Набір першокласників до навчальних закладів проходитиме за закріпленими територіями

У середу, 6 березня ц.р., відбулася розширена нарада під головуванням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з директорами шкіл міста.

Головне питання, яке обговорювалося в ході заходу, - кількість перших класів, що буде відкрито в новому навчальному році, та як відбуватиметься набір дітей до навчальних закладів.

Так, у січні ц.р. Канівська міська рада ухвалила рішення, яким закріпила за школами території обслуговування. Тобто відтепер порядок зарахування дитини до навчального закладу залежатиме від місця проживання. Це дасть змогу впорядкувати середню наповнюваність класів. Оскільки саме через роздуту мережу (коли в класах по 15-20 дітей) освітньої субвенції, що виділяється з держави на заробітну плату вчителям, не вистачає.

До того ж було визначено кількість перших класів для кожної із шкіл: по два класи для ЗОШ №3 і ЗОШ №4 та по одному класу – для решти шкіл, виходячи з прогнозованої кількості першокласників – в межах 210 осіб.

Утім, депутати порушили питання, що, мовляв, не зважаючи на ухвалене міською радою рішення, керівництво Канівської школи №4 має наміри не стримувати бажання батьків щодо зарахування їхніх дітей до першого класу цього навчального закладу. Таким чином в школі можливе відкриття трьох перших класів. Розбиралися у ситуації, що склалася, представники відділу освіти, навчальних закладів, депутати міської ради та інші.

Після довготривалого, напруженого обговорення присутні зійшлися на тому, що рішення міської ради дотримуватимуться всі. Відтак, першочергове зарахування учнів до шкіл Канева проходитиме відповідно до закріплених за навчальними закладами територій.

Нагадаємо, за Канівською ЗОШ №1 імені Т.Шевченка закріплено територію обслуговування, яка включає вулиці: Андрієвського, М.Біляшівського, провулок Берестовецький Яр, Берестовецький Яр, Й.Білінського, Б.Ступки, Б.Хмельницького, провулок Б.Хмельницького, О.Бузницького, Г.Варави, Л.Варинського, Вишнева, Гетьмана Вишневецького,  Володимира Святого, Ю.Гагаріна, Головатого, Г.Гончара, Горького, провулок Грицика, О.Дашкевича, О.Довженка, Г.Донця, Енергетиків (буд. №51-99 та №66-98), Єсеніна, Жовтнева, провулок Жмаченка, провулок Журби, Котляревського, Коцюбинського, Лесі Українки, О.Ломаки,  провулок Матросова, М.Максимовича, В.Маяковського, провулок В.Маяковського, Мічуріна, Д.Немеровського, Незалежності, Нечуя-Левицького, Паркова, І.Підоплічка, провулок І.Підоплічка, О.Пушкіна, академіка Різниченка, М.Рильського, Семенка, провулок Климентія Смолятича, Степова, Зазірного Хоми, Канівська, Київська, О.Кобця, Козацька, О.Кобилянської, О.Корольова, Золотоніська, Святого Макарія Канівського, провулок Святого Макарія Канівського,  П.Тичини, Л.Толстого, 1 Травня, Успенська (буд. №32-66 тільки парні), І.Франка, провулок Гната Хоткевича, Чайковського, Чайковського, Черкаська, Чкалова, Чехова, Шкільна,  провулок Шкільний.

За Канівською гімназією імені Івана Франка закріплено територію обслуговування, яка включає вулиці:  Д.Боєнка, Голубця, Дунаєцька, В.Захарченка, Адмірала Василя Завойка, Енегретиків (буд. №31-49 та до буд. №64), М.Комарова, П.Корчаки, Князя Святослава, Кобзарева, Лісна, Малика, Марка Вовчка, Набережна І лінія, Набережна ІІІ лінія, Небесної сотні, Набережна ІІ лінія, І.Підкови, Підмосковка, Підстінок, Потужнього, Пролетарська, Садова, Соснова, Торгова, Успенська (буд. №1-63 не парні), Червоний Яр, Чупилки, М.Швачки, Юрія Іллєнка, Яблунівська.

За Канівською ЗОШ № 3 закріплено територію обслуговування, яка включає вулиці: 8 Березня, провулок Буваліна, Буніна, В.Чорновола, Героїв Бронепоїзда, Десантників, Дружби народів, Гетьмана Михайла Дорошенка, провулок Дудки, Зарубська, Залізнична, М.Івановського, провулок М.Івановського, провулок Іщенка, Кобринська, провулок Кобринський, Комісара Татарченка, Командарма Костенка, Костянецький Яр, провулок Костянецький Яр, Енергетиків (буд. №100 і до кінця), Ліскова, провулок Ліскова, М.Лисенка, Миру, провулок Нені, Новоселиця, В.Пилипенка, Перемоги, І.Приймака, С.Скляренка, М.Старицького, провулок Старицького, Степанова, Ткаченка, Трахтомирівська, І.Тургенєва, А.Лівицького, Церетелі, Павла Гарячого.

Канівська ЗОШ № 4 охоплює територію, що включає вулиці: Героїв Дніпра (буд. № 1-29), 206 дивізії, Дніпробудівська, Золотів Яр, Олега Кошового, Шевченка (буд. № 1 – 37, буд. №41).

За Канівською СШ № 6 з вивченням іноземних мов закріплено територію, що включає вулиці: Бесарабія, Галайди Яреми, провулок В.Гнилосирова, Героїв Дніпра (буд. 31 та далі), провулок Гулака-Артемовського, Дніпровська, Ісковщина, Котова, Маршала Рибалки, Монастирок, Надеждіна, Памфіла Юркевича, Роденська, Сельце, І.Сошенка, Шевченка (починаючи з будинку №38 і далі без №41), Цегельня, Ядловського, Чорноморця, Г. Честахівського, Ядловського.