Канівські вихованці гуртка з робототехніки брали участь у змаганнях області

У неділю, 27 січня ц.р., учні 7-их класів Канівського ліцею №4 під керівництвом тренера Галини Журавель взяли участь у найбільшій робо-події Черкащини.

Три команди від Канівського навчального закладу змагалися у конкурсній категорії Сумо – справжні змагання між роботами на силу та швидкість.

Гарний показник знань, стійкість характеру та жагу до перемоги проявили всі учасники фестивалю. Боротьба була запекла та цікава, адже в Черкаському регіоні дуже добре розвинений напрямок робототехніки і є вже багато сильних команд.

Дякуємо керівництву ліцею та батькам за віру, підтримку і можливість долучитися до світу сучасних технологій та отримати неймовірне задоволення від змагань. Для школярів міста Канева це був перший досвід у змаганнях такого роду. Маємо надію, що роботехніка в місті буде розвиватися. Далі по календарю – Всеукраїнський фестиваль із робототехніки та багато роботи, інформує Канівський ліцей №4.