Учасники бойових дій можуть безкоштовно пройти санаторно-курортне лікування чи психологічну реабілітацію

Управління соціального захисту населення інформує учасників  бойових дій та постраждалих учасників  Революції Гідності Канівської об’єднаної територіальної громади  про можливість безкоштовно отримати послуги:

- із санаторно-курортного лікування в самостійно обраному санаторному закладі (за медичними показаннями);

- з психологічної реабілітації в наступних закладах:

а)   ДП «Південь-Курорт-Сервіс», що знаходиться за адресою: Одеська обл. Білгород-Дністровський смт. Сергіївка, вул. Гагаріна,1а.

б)   ПрАТ  Санаторій «Мошногір'я» що  знаходиться  за адресою:  Черкаська обл., с. Будище, вул. Шевченка, 38.

в)  ТзОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс», що знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, вул. Французька, б. 5, кв 126.

Тип санаторно-курортних закладів - санаторії для реабілітаційного лікування, термін перебування – 21 день.

Право на отримання таких послуг мають особи, яким установлено статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни

- із первинної професійної підготовки (навчання) за професією «Водій транспортних засобів» обраної категорії на базі Канівського міськрайонного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України (МРСТК ТСОУ).

Учасникам бойових дій, які виявлять бажання отримати вищезазначені послуги, за більш детальною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення за телефонами: 3-18-56, 3-18-53.