-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2021-04-19

Освячення паски - ціною в життя: медики змушені будуть обирати кого підключати до апаратів ШВЛ, а кого - ні

🕔19 квітня 2021, 16:29 Міський голова Ігор Ренькас закликає жителів Канівської міської територіальної громади утриматися від традиційних святкових обрядів під час відзначення свята Великодня.
Читати

Цьогоріч традиційні навчально-польові збори для юнаків пройдуть дистанційно

🕔19 квітня 2021, 15:06 Відповідне рішення «Про організацію і проведення навчально-польових зборів з юнаками, які закінчують допризовну підготовку у 2021 році» ухвалили члени виконкому в ході засідання, яке відбулося 7 квітня ц.р. з урахуванням санепідемічної ситуації в Канівській міській територіальній громаді.
Читати

Учасники бойових дій можуть безкоштовно пройти санаторно-курортне лікування чи психологічну реабілітацію

🕔19 квітня 2021, 12:32 Управління соціального захисту населення інформує учасників  бойових дій та постраждалих учасників  Революції Гідності Канівської об’єднаної територіальної громади  про можливість безкоштовно отримати послуги:

Від дороги на сміттєзвалище до набережної Дніпра: благоустрій Канева триває

🕔19 квітня 2021, 11:35 Наша громада – це спільний дім і тільки від дій кожного її жителя залежить, яким він буде – чистим, доглянутим, красивим чи навпаки. Відтак, у рамках місячника чистоти та напередодні Великодніх свят активно продовжуються роботи з благоустрою Канівської міської територіальної громади.

COVID-19: ще 47 жителів Канівщини потрапило на самоізоляцію

🕔19 квітня 2021, 10:01 За інформацією Канівського Центру ПМСД за минулі дні, 16-18 квітня ц.р., на самоізоляцію потрапило 47 осіб. Міських жителів – 40, сільських – 7: с.с. Литвинець - 3, Сушки - 1, Ліпляве - 1, Таганча- 1, Полствин – 1.

21 квітня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔19 квітня 2021, 08:24 У середу, 21 квітня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.