Цьогоріч традиційні навчально-польові збори для юнаків пройдуть дистанційно

Відповідне рішення «Про організацію і проведення навчально-польових зборів з юнаками, які закінчують допризовну підготовку у 2021 році» ухвалили члени виконкому в ході засідання, яке відбулося 7 квітня ц.р. з урахуванням санепідемічної ситуації в Канівській міській територіальній громаді.

Зазначимо, за словами начальника відділу освіти Надії Голди минулого року навчально-польові збори для юнаків через пандемію коронавірусу також проходили дистанційно.

Участь у зборах візьмуть учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл, випускники Канівського вищого професійного училища та Канівського фахового коледжу культури і мистецтв. Самі ж дистанційні навчально-польові збори проходитимуть 3 дні: з 21 по 23 квітня ц.р.