За шкільні парти в закладах освіти Канева цьогоріч сіли 2708 учнів

Фактичну мережу закладів освіти Канівської ОТГ на 2020-2021 навчальний рік було затверджено в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

У 2020-2021 навчальному році в Канівській ОТГ функціонують 7 закладів загальної середньої освіти, у яких навчається 2708 учнів у 115-ти класах, що на 29 учнів менше, ніж у попередньому 2019-2020 навчальному році.

Серед них:

• Канівська гімназія імені Івана Франка – 339 учнів;

• Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов – 307 учнів;

• Яблунівський НВК – 42 учні;

• Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – 437 учнів;

• Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – 532 учні;

• Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 – 742 учні;

• Комунальний заклад «Канівська санаторна школа Черкаської обласної ради» - 309 учнів.

Середня наповнюваність класів становить 24,2 учнів (не враховуючи  санаторну школу). Найбільша кількість учнів у класах Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Канівської міської ради Черкаської області (середня наповнюваність у класах – 26,5 учнів), найменша - у Канівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області (23,6 учнів).

З метою оптимізації класних контингентів шкіл набрано: по одному першому класу до гімназії імені Івана Франка, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов; відкрито по одному десятому класу в школах № 1, № 3, гімназії імені Івана Франка. Не набрано учнів до десятого класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов. В комунальному закладі «Канівська санаторна школа Черкаської обласної ради» немає 11-го класу. В Яблунівському НВК немає 9-го класу.