Запрошуємо суб’єктів господарювання долучитися до опитування щодо участі у грантовій програмі підтримки садівництва, ягідництва та виноградарства

Цікаве на цю тему:

В Україні запроваджують програму підтримки садівництва, ягідництва та виноградарства. Про це на засіданні уряду у червні ц.р. повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Мова йде про часткову компенсацію вартості садів. Гранти можна буде отримати на умовах співфінансування з отримувачем у співвідношенні:

не більше 70 відсотків вартості проекту висадки насаджень – за рахунок гранту;

не менше 30 відсотків – за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних).

Отримувач може отримати гранти виключно для висадки не більше 25 гектарів насаджень.

Відтак, департамент агропромислового розвитку Черкаської ОВА разом з управлінням економічного розвитку Канівської міської ради проводять опитування серед суб’єктів господарювання щодо отримання грантів для висадки та облаштування нового саду, ягідника, виноградника тощо.

Пройти опитування, яке триватиме до 10 липня включно, можна за посиланням: