До уваги власників пасік ˗ проведення епізоотичного обстеження та відбору підмору бджіл на дослідження хвороб

Цікаве на цю тему:

В зв’язку із затвердженням Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних і паразитарних хвороб тварин на 2022 рік, Канівська районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє власників зареєстрованих пасік про те, що після 1-го обльоту бджіл, вони повинні звернутися до ветлікарні з метою проведення епізоотичного обстеження пасіки та проведення відбору підмору бджіл на дослідження хвороб (Американський та Європейський гнилець, Нозематоз, Акарапідоз, Варооз).

За довідками звертатися за телефоном Канівської районної державної лікарні ветеринарної медицини (047-36)3-08-96, адреса: м.Канів, вул.Енергетиків,259.

Інформує: управління економічного розвитку виконавчого комітету Кнівської міської ради.