-9.3°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-04-02

Повторний результат аналізу на коронавірус у жителя Канева - негативний

🕔2 квітня 2020, 18:32 Днями канівцю, інфікованому на коронавірус, провели повторне генетичне дослідження на виявлення COVID-19 . У четвер, 2 квітня ц.р., Центр первинної медичної-санітарної допомоги отримав результат аналізу і він виявився негативним.

У Канівській школі №4 завершилися роботи з заміни вікон на металопластикові

🕔2 квітня 2020, 17:03 У Канівській школі І-ІІІ ступенів №4 завершилися ремонтні роботи як частини проєкту щодо термомодернізації навчального закладу. Про це інформує адміністрація школи.
Читати

Учасники АТО разом з поліцією патрулюють вулиці Канева під час карантину

🕔2 квітня 2020, 14:35 На Черкащині потужний спалах захворюваності вірусом COVID-19. Сьогодні область посідає 4 місце в Україні за кількістю випадків коронавірусу.
Читати

Водоканал дезінфікує тротуари й території канівських закладів і установ

🕔2 квітня 2020, 12:38 Комунальне підприємство "Управління ВКГ" також долучилося до проведення в місті превентивних заходів з метою запобігання поширенню пандемії коронавірусу.
Читати

Проводитимуться рейди по виявленню порушників, котрі займаються спалюванням сухої рослинності

🕔2 квітня 2020, 10:57 У вівторок, 31 березня ц.р., відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради з приводу пожежної безпеки на території Канівської ОТГ.

На Черкащині кількість інфікованих на коронавірус зросла до 53 випадків

🕔2 квітня 2020, 08:36 За інформацією голови Черкаської ОДА Романа Боднара станом на вечір 1 квітня ц.р. маємо +1 інфікованого пацієнта у Смілі.