У Канівському дитсадку «Білочка» пройшов міський конкурс «Шашковий турнір - 2017»

У Канівському дошкільному навчальному закладі №4 «Білочка» відбувся міський шашковий турнір серед дітей старшого дошкільного віку.

Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері, за активної підтримки відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради, адміністрації закладів, батьків дошкільнят. В ньому взяли участь вісім переможців шашкових турнірів від дошкільних навчальних закладів міста: Радченко Святослав – ДНЗ №1 «Віночок», Тутаров Ростислав - ДНЗ №4 «Білочка», Шульга Олексій - ДНЗ № 9 «Садко», Шевченко Олександра – ДНЗ №6 «Теремок», Сасько Софія – ДНЗ № 8 «Дзвіночок», Почтар Антон – ДНЗ №5 «Зайчик», Лебедєв Ілля – ДНЗ №2 «Дударик», Кукса Анна – ДНЗ №7 «Сонечко».

Учасники та глядачі переглянули презентацію про історію виникнення шашок, пригадали правила гри. Журі уважно слідкувало за кожною парою гравців та наприкінці справедливо визначило переможця конкурсу. Перше місце виборов Тутаров Ростислав із дошкільного навчального закладу №4 «Білочка». Переможець турніру був нагороджений грамотою та подарунком – конструктор LEGO із шоколадкою. Всі інші учасники були нагороджені дипломами та призами.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації проведення міського конкурсу «Шашковий турнір» педагогічному колективу дошкільного навчального закладу «Білочка» на чолі із завідувачем Т.А.Ворончихіною та голові профспілкового комітету працівників освіти і науки м.Канева та Канівського району Попенку Івану Пилиповичу.

Сапсай В.В., методист з дошкільної освіти міського методичного кабінету