Канівські навчальні заклади входять до першої п’ятірки за результатами досягнень в галузі освіти Черкащини

У п’ятницю, 1 вересня ц.р. українці відзначають День знань. Для школярів розпочався новий навчальний рік. У канівських освітніх закладах також продзвенів перший дзвоник та пройшли урочисті лінійки.

До слова, цього року до перших класів канівських шкіл пішли 276 маленьких канівців.

Як повідомила на апаратній нараді заступник міського голови Наталія Матінова напередодні навчального року в Черкасах пройшла щорічна обласна педагогічна конференція. За результатами досягнень в освітній галузі Черкащини канівські школи входять до першої п’ятірки.

- Минулого року за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) Канів посідав почесне перше місце в області, - наголосила Н.Матінова. – Цього року ми в першій п’ятірці. Тож освіта в нашому місті на достойному рівні.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що за словами начальника міського відділу освіти Надії Голди, всі канівські навчальні заклади міста до початку навчального року готові.