-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-04-09

Уже цього року можуть запустити прогулянкові рейси Дніпром «Київ – Канів – Київ»

🕔9 квітня 2021, 15:48 У четвер, 8 квітня ц.р., із робочим візитом до Канева завітали представники Міністерства культури та інформаційної політики, зокрема, керівниця Офісу розвитку креативних індустрій Уляна Хром’як, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олесків, а також голова Черкаської ОДА Олександр Скічко та інші. Говорили, зокрема, про амбітний намір відновити транспортне сполучення Дніпром.
Читати

У Канівській багатопрофільній лікарні завершуються роботи з облаштування кисневої станції

🕔9 квітня 2021, 14:02 Про це повідомила головний лікар медичного закладу Віра Шапошник у ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста 2 квітня ц.р.

Хмільна, Хутір Хмільна та Михайлівка вийшли на весняне прибирання

🕔9 квітня 2021, 12:18 Два дні «кипіла» робота на території Хмільнянського старостинського округу – у селах Хмільна, Хутір Хмільна та Михайлівка, що входять до складу Канівської міської територіальної громади.
Читати

Федерація футболу області відзначила наше місто за розвиток цього виду спорту

🕔9 квітня 2021, 10:26 Кажуть, футбол – це не просто спорт, це спосіб життя. Як розвивати футбол на Черкащині – обговорювали у середу, 7 квітня ц.р., у Черкасах в ході чергової XIV-ї Конференції обласної Федерації футболу.

COVID-19: ще два летальні випадки підтверджено в Канівській лікарні

🕔9 квітня 2021, 09:05 За останню добу в Канівській багатопрофільній лікарні внаслідок коронавірусу померло ще двоє жителів Канева. Про це у п’ятницю, 9 квітня ц.р., у ході апаратної наради міського голови повідомила головний лікар Віра Шапошник.