Канівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу№ 8 «ДЗВІНОЧОК»

Цікаве на цю тему:

Канівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу№ 8 «ДЗВІНОЧОК»

Дошкільний навчальний заклад  (ясла –садок) № 8 «Дзвіночок»  створено на підставі рішення виконавчого комітету Канівської міської ради  від 13.07.1980 року, № 244.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 «Дзвіночок» згідно з рішенням виконавчого комітету Канівської міської ради від 17.03.2010 року № 83 є закладом комбінованого типу, розміщений в типовому приміщенні, розрахованому на 143 місця.

Юридична адреса дошкільного навчального закладу:  19000 Черкаська обл., м. Канів, вул. Героїв Дніпра, 43, тел.(04736) 3-30-01.

Керівництво дошкільним закладом здійснює завідувач – Веременко Олена Михайлівна ( має відповідну вищу педагогічну освіту, педагогічний стаж роботи – 36 роки, на посаді завідувача – 23 роки).

Тривалість перебування дітей в  дошкільному закладі – 10,5 годин. Щоденний графік роботи дошкільного закладу: з 07.00 до 17.30 годин.

Працюючих груп – 7, з них: груп раннього віку – 2,  груп  дошкільного віку – 5  ( з них логопедична – 1).

Заклад укомплектований кадрами згідно штатного розкладу. Всього працюючих осіб - 37; педагогічних працівників – 15  з  них  з  вищою освітою - 9 : завідувач – 1, вихователь-методист – 2, практичний психолог – 1, вчитель-логопед – 1, музичних керівників – 2, вихователів – 9.

Для здійснення успішної навчально-виховної роботи з дітьми є все необхідне: просторові групові  приміщення, музичний, спортивний та тренажерний зали, кімната психолога, кабінет логопеда, методичний кабінет, спортивний майданчик.

Дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» працює як опорний з проблеми художньо-естетичного розвитку дітей дошкільного віку, засобами театралізованого мистецтва. Колективом закладу велика увага приділяється вивченню інноваційних форм роботи з дітьми та батьками. На даному етапі педагоги закладу використовують інноваційні технології: створення ситуації успіху, технологія раннього навчання, використання у роботі елементів ТРВЗ, елементів методики Ш.О.Амонашвілі, метод Марії Монтесорі, технології інтегрованого навчання. Для навчання дітей використовуються інтерактивні методи: партнерська діяльність, робота в малих групах, «карусель», «акваріум», «піраміда знань» та інші. Це дає відчутний поштовх до розвитку і вдосконалення вихованців та самих педагогів.

Приміщення і територія ДНЗ оснащені необхідним інвентарем, перебувають у  задовільному стані, постійно поповнюється, оновлюється і ремонтується обладнання. За рахунок спонсорських коштів в усіх групах зроблено косметичний ремонт, естетично оформлені спальні та ігрові кімнати,  створено  відповідне для дітей предметно-ігрове середовище. За рахунок спонсорів музичний зал оснащено домашнім кінотеатром, кабінет завідувача – комп’ютером, всі групи, харчоблок та пральна кімната забезпечені водонагрівачами також придбано сучасну пральну машину.