Цікаве на цю тему:

Назва навчального закладу: Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області

Адреса: 19000  м. Канів, Черкаська область вул.. Шевченка, 83

Телефон: 047-36-3-33-04

Сайт школи: http://school-6.ucoz.ua/        https://www.facebook.com/

Директор школи: Мартинович Валентина Володимирівна

Проектна потужність: школа побудована за Типовим проектом  1971 року, розрахована на 1176 учнів (30 класів) в 1984 році.

Кількість учнів: 322 ( 15 класів).

Середня наповнюваність у класах: 21,5учнів.

Попередня атестація навчального закладу: листопад 2006 року (навчальний заклад визнано атестованим).

Наступна атестація навчального закладу: листопад 2016 року.

Досягнення:

• 2012 рік – ІІ місце на обласній олімпіаді з німецької мови в 11 класі;
  • 2013 рік - укладена угода з Гете-інститутом і щорічно учні складають іспити з німецької мови на отримання сертифікатів на В-1, В-2. Учні показують 100% результат;
  • 2013р.,2014р.- активні учасники Всеукраїнської виставки «Сучасні заклади освіти»;
  • щорічно проводяться науково–практичні конференції за участю членів клубу юних лінгвістів (конференц–зал музею Т.Г.Шевченка, Калашнік Л.Ф.);
  • 2014 рік у конкурсі «Стань відомим з Hueber» учні зайняли престижні місця: ІІІ місце – Лимар Вікторія, Даценко Євгеній, Мельник Марина, Лисенко Каріна; ІІ місце – Шайновський Роман; І місце серед навчальних закладів області на кращий логотип євроклубу (2014 рік);
  • щорічно беруть участь у Всеукраїнських конкурсах з англ.мови  «Гринвіч», «Олімпус» та «FLEX» ( Кузнєцова Г.А., Даценко І.В.), Всеукраїнському конкурсі з нім.мови «Орлятко» ( Тригуб Ю.В.,Шпак В.А.), »Gallus» (Мітіна Т.М);
  • 2015 рік –обладнано ще один комп’ютерний клас;
  • 2016 рік – ІІІ місце на обласній олімпіаді з німецької мови в 9 класі;  у рамках року англійської мови вибороли участь (серед 3000 шкіл України) у проекті «GO GLOBAL CAMP»  та   отримали право та приймали двох англомовних волонтерів - студентів з Турції у мовних загонах у пришкільному відпочинковому таборі школи № 6.

З 1997 року в школі № 6 учні поглиблено вивчають три іноземні мови: англійську, німецьку та французьку. Оскільки Канів має тісні зв'язки з такими містами-побратимами, як Саусборо (Англія), Ламберсар (Франція), Фірзен (Німечинна) та Члухів (Польща), то  кожного року учні школи № 6 є постійними учасниками зустрічей європейської молоді міст-побратимів.

З 1989 року розпочато роботу з поглибленого вивчення англійської мови за рахунок факультативів, додаткових занять. В 1997 році школа № 6 отримала статус школи з поглибленим вивченням іноземних мов. В 1999 році до навчального плану школи № 6 введено французьку мову, а в 2000 році – німецьку. З того часу налагоджено дружні стосунки з навчальними закладами м. Ламберсар (Франція), Саусборо (Великобританія), Фірзен (Німеччина), Сонома (США). Педагогічний колектив Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов продовжував вирішувати проблему удосконалення системи управління школою на всіх рівнях її функціонування та з метою закріплення позитивного  іміджу і конкурентоспроможності закладу на ринку освітніх послуг міста Канева. Реалізація завдань на досягнення мети супроводжувалась постійною аналітичною діяльністю щодо результатів роботи з усіх напрямів. Набір у 1-і та 5-і класи здійснюється за конкурсним відбором.

У навчальному закладі працюють 38 педагогічних працівників та 21 працівник з числа обслуговуючого персоналу. У 2015-2016 навчальному році штатними працівниками школа була забезпечена на 100%. Якісний склад наших працівників:  24 педагоги  має вищу кваліфікаційну категорію, 14  педагогічне звання «Старший учитель», 5 учителів – педагогічне звання «Учитель-методист», що свідчить про значний досвід колективу. Всі педагоги атестовані та вчасно пройшли курсову перепідготовку.