Канівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№4 «БІЛОЧКА» Канівської міської ради Черкаської області

Цікаве на цю тему:

Знаходиться за адресою: 19000, Черкаська область, м. Канів вул.. О.Кошового, 12; телефон (04736)3-22-19.

Завідуюча: Ворончихіна Тетяна Анатоліївна, освіта вища, стаж роботи 35 років, на посаді завідувача 19 років.

Дошкільний навчальний заклад «Білочка» заснований у грудні 1966 року.

В даний час педколектив налічує 12 педагогів, з них 1 з вищою категорією, 3 - вища освіта, 2 – навчаються у вузах,завідувач – 1, вихователів – 9, музкерівник – 1, практичний психолог – 1.

В ДНЗ 130 дошкільнят, функціонують: І молодша  група – 19 дітей, І молодша  група – 19 дітей,  , ІІ молодша група – 31 дитина, середня група – 29 дітей, старша група – 32 дітей.

Навчально-освітній напрямок ДНЗ «Білочка» - художньо-естетичний. Група «Курчатко» додатково поглиблено працює над природничо-екологічним вихованням дітей, група «Чебурашка» - валеологічним вихованням. Педагоги працюють відповідно вимог державної Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Дитина», програми розвитку дітей дошкільного віку «Впевнений старт». Крім програмового забезпечення педагоги використовують парціальну програму «Радість творчості». В дитсадку діє гурток англійської мови для дітей середньої та старшої груп, гурток «Талановиті пальчики», екологічна лабораторія, гурток театральної діяльності, гурток художнього читання в 1 класі в другу половину дня. За останні роки матеріальна база поповнена за рахунок добровільних коштів батьків: придбано  нові меблі в групові кімнати, стільці, столи, мольберти, етажерки, іграшки. Зроблені сучасні косметичні ремонти в групах, муз залі, коридорах.