Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міської ради Черкаської області

Цікаве на цю тему:

Директор: Ліворук Ольга Антонівна,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «вчитель-методист», з 2002 року є дійсним членом Асоціації «Відроджені гімназії України»,  з 2006 року – дійсним членом Асоціації «Керівники шкіл України», з 2008 року – членом Черкаської Асоціації керівників шкіл України, членом Координаційної Ради Асоціації ВГУ. За високий професіоналізм нагороджена нагрудним знаком «Відмінник народної освіти УРСР», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, є лауреатом премії імені народного вчителя О.А.Захаренка

Адреса: вул. Леніна, 31, м. Канів, Черкаська область, 19003,

тел.(04736) 3-23-23, 3-23-71

адреса сайту https://sites.google.com/site/kanivgymnasia/

Профілі навчання:

- біолого-хімічний;

- інформаційно-технологічний;

- філологічний (з поглибленим вивченням англійської та німецької мови);

- філологічний (з поглибленим вивченням української мови).

Проектна потужність навчального закладу складає 400 учнів.

Мережа класів щорічно затверджується станом на 05.09.

У 2015-2016 н. р. навчалося 354 учні, станом на 15.08.2016 року кількість учнів становить 370, спостерігається тенденція до збільшення.

Кадрове забезпечення Канівської гімназії імені Івана Франка відповідає вимогам навчального закладу нового типу.

Станом на 15.08.2016 року у гімназії працює 29 педагогічних працівників.

Таким чином, укомплектованість педагогічними кадрами відповідно до робочого навчального плану, штатного розпису та наявної мережі класів складає 100 %.

Усі педагогічні працівники (100%)  мають вищу педагогічну  освіту  на рівні спеціаліста, 2 педагоги (6,9%) мають кваліфікаційний рівень освіти – магістр.

З  педагогічних працівників мають кваліфікаційну категорію:

-  «спеціаліст вищої категорії» – 22 (76%),

-  «спеціаліст першої категорії» – 3 (10,3%),

-  «спеціаліст другої категорії» – 1 (3,4%),

-  «спеціаліст» – 3 (10,3%).

Мають педагогічне звання «старший учитель» – 6 педагогів (20,7%), звання «вчитель-методист» – 7 (24%).

Нагороджені знаком «Відмінник освіти України» – 4 (13,8%), Почесними Грамотами Міністерства освіти і науки України – 8 педагогів (27,6%), премією імені О.А.Захаренка – 1 (3,4%).

Пріоритети: виховати громадянина-патріота своєї держави, що завдяки родинним цінностям та «сродній праці» досягне успіху в житті та стане щасливою людиною на своїй землі.

Науково-методична тема, над якою працює заклад: «Розвиток інтелектуально-творчого потенціалу та громадянськості учасників навчально-виховного процесу в умовах освітніх перетворень».

Основа успіху учасників навчально-виховного процесу: діалогове спілкування вчителя і учня на засадах спільного вчинку

Науково-експериментальна діяльність закладу:

Всеукраїнський одноосібний експеримент «Школа вчинку» (2008 – 2012 р.р.);

Впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес закладу. Розробка технології роботи з соціокультурною анімацією як складовою сучасного медіа простору для молоді (2012 – 2016 р.р.);

Розробка технології  організації громадянської едукації дітей та учнівської молоді на засадах суб’єктно-вчинкового підходу (2015 – 2018 р.р.).

Всеукраїнський експеримент «Упровадження науково-педагогічного проекту «Школа майбутнього» (2016 – 2020 р.р.).

Музейна справа: Функціонують: засновані навчальним закладом Літературно-меморіальний музей братів Вараввів (статус: шкільний музей; профіль музею: літературно-історичний, засновано у листопаді 1995 рок, рішенням Канівського міськвиконкому); кімната-музей Івана Франка (відкритий у квітні 2002 р.).