Про затвердження плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Канівської міської ради та виконавчого комітету на 2019 рік

Цікаве на цю тему:

Від 17.12.2018 № 455-р

Про затвердження плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності  прийнятих регуляторних актів  Канівської міської ради та виконавчого комітету на 2019 рік

На виконання вимог статті 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою координації діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення принципів регуляторної політики, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 та частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Затвердити план-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів  Канівської міської ради та виконавчого комітету на 2019 рік згідно додатку.
  2. Виконавцям, зазначеним у плані заходів, забезпечити виконання відстеження результативності регуляторних актів, звіти про відстеження протягом року надавати управлінню економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.
  3. Відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи забезпечити розміщення даного розпорядження на сайті Канівської міської ради.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами виконавчого комітету міської ради Святелика В. І.

Виконуючий обв’язки міського голови                                                  С.С.Ткаченко

Додаток до розпорядження

Міського голови

Від____________№__________