План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік по місту Каневу із змінами внесеними 21.02.2018 р. № 42

Цікаве на цю тему:

Рішення міської ради "Про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік"

Назва проектів

Цілі прийняття

Строки підготовки

Відповідальний підрозділ

1

Рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в місті Каневі на 2019 рік»

Регулювання підприємницької діяльності

Фінансове управління

2

Рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в місті Каневі (нова редакція)»

Ефективне використання земельних ресурсів міста

Відділ комунального майна та земельних ресурсів

3

Рішення міської ради «Про затвердження Порядку встановлення особистого строкового сервітуту в м. Каневі та примірного договору
особистого строкового сервітуту»

Дозволить врегулювати правові відносини між міською радою та суб’єктами підприємницької діяльності, фізичними та юридичними особами, організаціями, установами, громадянами щодо користування земельними ділянками на території міста відповідно до норм чинного законодавства та збільшити доходну частину бюджету м. Канева .

І півріччя 2018 р.

Відділ комунального майна та земельних ресурсів

4

Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від 27.03.2008 №  9 – 53 «Про Правила  благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Каневі»»

Приведення у відповідність до законодавства.

І півріччя 2018 р

Управління з питань ЖКГ та екології

5

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Місто»