План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік по місту Каневу із змінами внесеними 30.03.2017 р. № 6-94

Цікаве на цю тему:

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

по місту Каневу із змінами внесеними 30.03.2017 р. № 6-94

Назва проектів

Цілі прийняття

Строки підготовки

Відповідальний підрозділ

1

Рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в місті Каневі на 2018 рік»

Регулювання підприємницької діяльності

Управління фінансів

2

Рішення міської ради «Про внесення змін до генерального плану міста Канева Черкаської області»

Для містобудівних потреб

3

Рішення міської ради «План зонування території міста Канева Черкаської області»

Для містобудівних потреб

4

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Місто»

Приведення у відповідність тарифів до економічно обгрунтованих

КП Місто»

5

Рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради «Про організацію сезонної торгівлі на території міста Канева»

Впорядкування розміщення  та порядку облаштування об’єктів сезонної торгівлі на території міста

6

Рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до Положення про розміщення і порядок облаштування об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Канева»

Вдосконалення Положення та приведення у відповідність до законодавства.

7

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на утримання торгових місць на ринку»

Оптимізація тарифів

ІІ квартал