План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік по місту Каневу зі змінами від 16.03.2016

Цікаве на цю тему:

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

на 2016 рік по місту Каневу

Назва проектів

Цілі прийняття

Строки підготовки

Відповідальний підрозділ

1

Рішення міської ради «Про внесення змін до Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м.Каневі»

Покращення благоустрою міста

2

Рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в місті Каневі на 2017 рік»

Регулювання підприємницької діяльності

І півріччя 2016р

Управління фінансів

3

Рішення міської ради «Про Програму розвитку підприємництва в місті Каневі»

Підтримка підприємництва

ІІ квартал

2016р.

4

Покращення благоустрою міста

5

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Місто»»

Приведення у відповідність тарифів до економічно обґрунтованих

КП Місто»

6

Рішення виконавчого комітету «Про Програму розвитку підприємництва в місті Каневі»

Підтримка підприємництва

ІІ квартал

2016р.

7

Рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради «Про організацію сезонної торгівлі на території міста Канева»»

Впорядкування розміщення  та порядку облаштування об’єктів сезонної торгівлі на території міста

8

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Каневі»

Регулювання відносин, що виникають в зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами в місті

9

Рішення виконавчого комітету «Про Порядок встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, відпочинку та розваг».

Зміни внесено відповідно до рішення виконавчого комітету №35 від 04.02.2016р.

Регулювання відносин, що виникають в зв’язку з встановленням режимів роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, відпочинку та розваг

І-ІІ квартал 2016 року

10

Про реалізацію алкогольних напоїв в закладах торгівлі  м.Канева в нічний час

Зміни внесено відповідно до рішення міської ради №2-55 від 25.02.2016р

Впорядкування торгівлі алкогольними напоями в місті в нічний час, покращення криміногенної ситуації та популяризація здорового способу життя

І–ІІ квартал

11

Про затвердження «Положення

про порядок звільнення земельних

ділянок, що зайняті без правових

підстав та належать до комунальної

власності територіальної громади

міста  Канева»

Зміни внесено відповідно до рішення міської ради №2-55 від 25.02.2016р

Припинення  самовільного захоплення (зайняття) та використання земельних ділянок без належних правових підстав та впорядкування даного питання.

І квартал

12

Про орендну плату за земельні ділянки в м. Каневі

Зміни внесено відповідно до рішення міської ради №2-55 від 25.02.2016р

Розширення послуг для населення, розвиток об’єктів туристичної інфраструктури міста та закладів громадського харчування; реалізація державної політики в сфері регулювання земельних відносин з метою раціонального використання та охорони землі.

І–ІІ квартал

Відділ комунального майна та земельних ресурсів

13

Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності в м. Каневі

Зміни внесено відповідно до рішення виконавчого комітету

Зміни внесено відповідно до рішення виконавчого комітету №126  від 16.03.2016р

Впорядкування розташування тимчасових споруд на території міста Канева, а також встановлення зовнішнього архітектурного вигляду тимчасових споруд.

Березень – квітень 2016 р.

Управління містобудування та архітектури

Начальник управління економічного розвитку                                        А.Ю.Савченко