План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік по місту Каневу

Цікаве на цю тему:

Назва проектів

Цілі прийняття

Строки підготовки

Відповідальний підрозділ

1

Рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в місті Каневі на 2020 рік»

Збільшення надходжень до місцевого бюджету та розширення видів підприємницької діяльності громадянами міста Канева.

ІІ квартал 2019 р.

Фінансове управління

2

Рішення міської ради «Про внесення змін до рішення від 27.03.2008 №9-53 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку»

Приведення у відповідність до законодавства.

ІІІ квартал 2019 р.

Управління ЖКГ та екології

3

Рішення міської ради «Про правила утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Канів»

Метою є забезпечення дотримання законодавства України та врегулювання відносин між міською радою, суб'єктами господарювання та громадою міста в сфері утримання домашніх тварин в м. Канів

ІІІ квартал 2019 р.

Управління ЖКГ та екології

4

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Місто»

Приведення у відповідність тарифів до економічно обґрунтованих

І квартал 2019 р.

Управління з питань ЖКГ та екології, КП Місто»

5

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на утримання торгових місць на ринку»

Приведення у відповідність тарифів до економічно обґрунтованих

І квартал 2019 р.

Управління економічного розвитку, КП «Міський ринок»

6

Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на міські автомобільні перевезення»

І квартал 2019 р.

Управління з питань ЖКГ та екології

7

Про встановлення місцевих податків і зборів в місті Каневі на 2020 рік

Регулювання підприємницької діяльності

Фінансове управління

8

Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за кошти місцевого бюджету у 2019 році

Приведення у відповідність до законодавства

Управління містобудування і архітектури

9

Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева (в межах і за межами населених пунктів міста Канева та с. Яблунів)»

Забезпечення ефективного використання земель територіальної громади; підвищення прозорості дій органів місцевого самоврядування шляхом встановлення чітких ставок орендної плати за землю.

ІІ квартал 2019 р.

Відділ комунального майна та земельних ресурсів

10

Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами