Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку.

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Виконавчий комітет Канівської міської ради Черкаської області повідомляє про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіти)  “План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Канева до 2030 року”, “Програма охорони навколишнього природного середовища Канівської міської територіальної громади на 2021-2027 роки”, “Програма розвитку житлово – комунального господарства Канівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки” (далі - ДДП).

ДДП “План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Канева до 2030 року” направлений на формування основних засад для планування енергетичної політики громади і передбачає на меті скорочення викидів СО2 в м.Каневі щонайменше на 30% до 2030 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно-орієнтованої економіки та підвищенню якості життя населення.

Метою ДДП Програма охорони навколишнього природного середовища Канівської міської територіальної громади на 2021-2027 роки” є забезпечення високого рівня охорони довкілля та сприяння інтеграції екологічних факторів у підготовку Програми з метою забезпечення збалансованого (сталого) розвитку території громади.

ДДП “Програма розвитку житлово – комунального господарства Канівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки” направлена на реалізацію державної політики у сфері житлово комунального господарства, спрямованої на: задоволення потреб всіх споживачів у економічно доступних житлово-комунальних послугах належного рівня та якості, що відповідає вимогам державних стандартів; створення умов для сталої, ефективної роботи та розвитку житлово-комунального господарства, підвищення рівня прозорості у взаємовідносинах між суб’єктами ринку житлово – комунальних послуг; зниження техногенного впливу на природні об’єкти; стимулювання економного і раціонального використання ресурсів, насамперед енергоносіїв.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Канівська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звітів 22.10.2021 р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 22.10.2021 р. по 22.11.2021 р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектами ДДП, Звітами та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП - Канівська міська рада Черкаської області.

Орган, до якого подаються зауваження - Виконавчий комітет Канівської міської ради  Черкаської області за адресою: 19000 Черкаська область, місто Канів, вул. Олега Кошового 3, тел. (04736)32251, [email protected]..

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 22.10.2021р по 22.11.2021р

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП –  Канівська міська рада Черкаської області.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ Документу державного планування “План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Канева до 2030 року”

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ Документу державного планування “Програма охорони навколишнього природного середовища Канівської міської територіальної громади на 2021-2027 роки”

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ Документу державного планування “Програма розвитку житлово – комунального господарства Канівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки”

План дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Канева на період до 2030 року