Платформа ветерана «Черкаський вимір» відтепер доступна у Telegram

Цікаве на цю тему:

В області для військовослужбовців і членів їхніх родин діє Платформа ветерана «Черкаський вимір».

Мінімум часу для пошуку інформації – максимум результату. За таким принципом побудована екосистема ветеранської платформи «Черкаський вимір». Адже про чимало можливостей наші військові і ветерани, на жаль, можуть і не знати.

Платформа містить алгоритми пошуку зниклих безвісти, набуття статусу ветерана війни, переліки пільг як державного рівня, так і в розрізі наших територіальних громад, інформацію про медичну допомогу та реабілітацію, пенсійне забезпечення, професійну освіту, започаткування власної справи, грантові можливості та багато інших інструментів.

Підписуйтесь в Telegram  t.me/ukrveteran_ck для того, щоб швидко і вчасно отримати необхідну інформацію.