-9.4°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-03-17

Міський голова привітав комунальників із професійним святом

🕔17 березня 2017, 15:47 У теплій, по справжньому сімейній, атмосфері в п’ятницю, 17 березня ц.р., відбулося вітання працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з нагоди професійного свята.
Читати

Вітаємо працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування з професійним святом

🕔17 березня 2017, 15:01
Читати

Очільник Канівського відділення поліції розповів про роботу депутатам міської ради

🕔17 березня 2017, 12:58 Начальник Канівського відділу поліції Сергій Ждан звітував перед депутатами Канівської міської ради під час проведення депутатських слухань у четвер, 16 березня ц.р.
Читати

Як не стати корупціонером? – канівських депутатів консультувала фахівець з області

🕔17 березня 2017, 12:56 У четвер, 16 березня ц.р. в залі засідань будинку рад відбулися депутатські слухання, на яких обговорювалися питання щодо роботи Канівського відділу поліції та правові питання, зокрема, вирішення конфлікту інтересів під час прийняття рішень депутатами відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».